DOLAR %
EURO %
GRAM GOLD %
QUARTER G. %
BITCOIN %
BREAKING NEWS
reklam

Beneteau

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 22:08

Beneteau

Beneteau

Güçlü Değerler ve Etik

Groupe Beneteau’nun kadın ve erkekleri, 135 yılı aşkın bir süredir, ürünlere olan tutkularını, keşif ruhunu, bilgiyi aktarma sevgisini ve öncülerin cesaretini nesilden nesile aktarmışlardır. Bu güçlü değerler, dönüşüm ve nesil değişimi sürecinde paydaşlarımızla paylaşılmakta, büyümeyi teşvik etmekte ve sorumlu iş davranışlarımıza rehberlik etmektedir.

Dört Temel Değer

Tutku
Groupe Beneteau’nun kadın ve erkeklerini her gün yönlendiren bir kuvvettir. Tutkulu çalışanlarımızın temel güçlerinden biri, her kullanıcı ve deneyimi kapsama, müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına uygun modeller yaratma ve onların hayallerini gerçekleştirme yeteneğidir.

Aktarım
Groupe’un ve müşterilerinin daha yükseklere ve ileriye gitmesini sağlamak bir görevdir. Benjamin Beneteau ve 135 yıllık tarihinde, gruba katılan maceraperest nesiller, bize eşsiz teknik bilgilerini aktardılar. Hem alıp hem de iletişim kurma: Bu ufka odaklanmış durumdayız.

Keşif
Tüm eylemlerimize ve kararlarımıza yön verir. Yelkencilik liderliğimizden motorlu teknelerde başarılı bir dönüşüme, ürün yelpazemizin genişlemesine, uluslararası pazarlardaki gelişimimize, dijital dönüşümlerimize ve kullanımı kolaylaştırmak için yeni hizmetler yaratmamıza kadar, bu keşif ruhu gerçekten bizi öne çıkarmamızı sağlıyor.

Cesaret
Grubun geçmişini aşar ve büyümesini destekler. İlk motorlu sardalya balıkçı teknesinden SHIP CONTROL evrensel dijital arayüzüne veya Band of Boats toplum hizmeti plaka biçimine kadar, tarihimizde hem küçük hem de büyük yenilikler gerçekleştirdik.

Etik Kurallar ve Davranış Kuralları

Sorumlu iş davranışı, Groupe Beneteau’nun Etik Kuralları ile yönlendirilir. Bu kurallar, çalışanlara, yöneticilere ve şirket yetkililerine günlük profesyonel uygulamalarında sorumlu davranışları benimseme konusunda rehberlik eder. Etik Kurul, Claude Brignon tarafından başkanlık edilmektedir ve grubun etik politikasını yaymak ve iyi uygulamaları teşvik etmek gibi misyonlar üstlenmektedir. Etik Kuralları, Davranış Kuralları ile tamamlanmaktadır ve çalışanlar, tedarikçiler, bayiler, müşteriler ve diğer ortaklar için geçerlidir.

Tüm dönüşüm projeleri, insan boyutunu içerir ve çalışanların ve ekiplerin Grubun dönüşümüne uyum sağlamalarına ve büyümelerine yardımcı olur.

Calixte de la Martinière
İK ve Dönüşüm Ofisi Başkanı

Maceranız Burada Başlıyor

Dünyanın önde gelen tekne üreticisi ve Avrupa pazar lideri eğlence evleri Groupe Beneteau, dünya çapında 7.500’den fazla çalışanı bir araya getirerek sizi ortak bir maceraya davet ediyor. Her tekne, her eğlence evi, katılan herkesin sürekli odaklanmasından yararlanır ve ortak gurur duygumuza katkıda bulunur. Takım ruhuna sahip misiniz ve hızla büyüyen bir grubun dönüşümünün aktif bir parçası olmak ister misiniz? Bizimle yeni olanaklar açın, maceranız burada başlıyor!

Çeşitli İşler ve Kariyerler

Tutkulu ve müşteri odaklı mısınız? Groupe Beneteau’daki açık pozisyonlara bir göz atın. Teknelerden tatil evlerine tasarımdan üretime, müşteri ilişkilerinden destek hizmetlerine kadar, Groupe Beneteau size çeşitli meslekler ve kariyer seçenekleri sunar. Bilgi birikimimizi sizinle paylaşıyor ve sizi bekliyoruz. Eğitim programlarımızın kalitesi, sizi motivasyonunuz doğrultusunda geliştirirken ödüllendirici deneyimler sunacaktır.

Üretimin Kalbinde

Kompozitlerden ahşap işçiliğine ve bağlantı parçalarına kadar, üretim kariyerlerimiz size açıktır. İstihdam ortaklarımızın desteğiyle her yıl üretim rollerimiz hakkında eğitimler veriyoruz ve iş veya kariyerleri için yeni bir yön arayan sabit sayıda genç ve yetişkini işe alıyoruz. Mesleki sertifikalardan teknik diplomalara, iş arayanlar için ön işe alıma kadar çeşitli kariyer yolları sizin için açıktır.

Boats Group